Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wystrój salonu?
#1
Macie może jakieś pomysły na nowoczesny wystrój salonu? Myślę o betonie architektonicznym, można go kupić w kilku kolorach od http://mconcrete.pl/ na stronie producenta jest pokazanych kilka fajnych realizacji które osobiście bardzo mi się podobają. A Wy co myślicie?
 Odpowiedz
#2
Beton jest dość surowy. W każdym wnętrzu urok nadają dodatki. Może coś w tym kierunku?
 Odpowiedz
#3
O ile dekoracje nadają wnętrzu urok to równie dobrze można nimi zepsuć wszystko. Moim zdaniem mieszkanie powinno być spójne. Sama lubię nietypowe rzeczy dlatego wyszukuję dodatki z dalekich krajów. Nie tak dawno z Nagomi.pl trafiło do mnie kawałek Japonii. Wcześniej dorwałam gadżety z Rosji. Jak wam się podobają tego typu rzeczy?
 Odpowiedz
#4
Salon to na pewno duża i wygodna kanapa. Bez tego raczej salon nie będzie salonem tak jak sypialnia bez łóżka. Ja jestem po remoncie salonu właśnie i plus dodatków takich jak ramki, obrazki to kupiłem w http://meblopol.com.pl/ dużą narożną kanapę. Głównie zależało mi na tym by była szeroka, byśmy mogli na niej spędzać wspólnie czas.
 Odpowiedz
#5
Nie ma co podchodzić do aranżacji salonu schematycznie. Warto wnętrza urządzać według swoich przekonań z wykorzystaniem najlepszych materiałów.
 Odpowiedz
#6
Czy ktoś z was ma w domu/mieszkaniu obrazy? Chodzi konkretnie o tego typu produkty https://wydrukidladomu.pl/obraz-67-Do-Sypialni.html. Ciekawa jestem ich wykonania oraz tego, jak prezentują.
 Odpowiedz
#7
Mam u siebie jeden obraz, który jest jeszcze po rodzicach. Zwraca uwagę i spełnia swoją funkcję. Swojego czasu myślałem o kolejnym na płótnie i nawet przeglądałem oferty typu https://www.gallerystore.pl/obrazy-malowane-na-plotnie, ale na razie na planach się skończyło.
 Odpowiedz
#8
Obrazy moim zdaniem nie pasują do każdego wnętrza. Trzeba naprawdę ten temat czuć. Z dodatków, które w jakiś sposób wyróżnią wnętrza można wybrać prostsze rozwiązania typu https://www.zegary.rzeszow.pl/product-po...A43-3.html.
 Odpowiedz
#9
Co racja to racja. Moja żona uparła się na zakup nowoczesnych mebli na https://plmeble.pl i niestety na moje obrazy już nie ma miejsca. Ale może kiedyś przyjdzie kolej na mój wystrój salonu i wtedy urządzę go tak by obrazy na pewno pasowały.
 Odpowiedz


Skocz do: