Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa domu tanim kosztem
#1
Czy waszym zdaniem można wybudować dom tanim kosztem? Czy takie coś ma w ogóle racje bytu? Jak budować, by nie zbankrutować?
 Odpowiedz
#2
Ja uważam, że albo budować porządnie, ale wcale. Budowanie tanim kosztem na pewno odbije nam się w następnych latach i może skutkować ciągłymi remontami które będą w sumie droższe niż budowanie z lepszych materiałów. My dom budowaliśmy z cegieł Lode - http://lode.pl/ i zaoszczędziliśmy dużo na dodatkowej elewacji. Więc myślę, że jak wybierzesz droższe materiały to na czymś na pewno zaoszczędzisz.
 Odpowiedz
#3
Można szukać informacji na temat budowy na stronach branżowych lub nawet rozważyć porównania typu http://blog-budowlany.pl/kupno-mieszkania-budowa-domu/. Nie ma sensu budować tanio. Dom jest na lata. Nadmierne oszczędzanie zawsze się mści.
 Odpowiedz
#4
Szczerze to wydaje mi sie, że budowa domu tanim kosztem to duże wyzwanie. Oczywiście pewnie do zrealizowania, ale na pewno będzie to kosztowało dużo czasu i zaangażowania. Może w tym wypadku będzie ciekawym rozwiazaniem budowa domu z bali. Na http://wakodomy.pl/ jest dostępna oferta takiego domu i można poprosić o koszty. Taka budowa raczej ma określone koszty i łatwiej oszacować ile będzie ona wyniosiła.
 Odpowiedz
#5
Tanio, czyli jak? Nie ma sensu budować tanio. Koszt późniejszych remontów może być gigantyczny. Chyba że mowa tu o innej technologii. W takim przypadku trzeba by sprawdzić oferty firm typu Naturekodom, które oferują domy drewniane albo poszukać takiej firmy, która zajmuje się stawianiem domów modułowych.
 Odpowiedz


Skocz do: